Redakcja

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy spółka komandytowa

Redaktor naczelny

Wojciech Andrzejewski

wspólnik
radca prawny
kierownik zespołu ds. energetyki i nieruchomości
wojciech.andrzejewski@biuletyn.piszcz.pl

Redaktorzy:

bieżący numer

Wojciech Andrzejewski

wspólnik
radca prawny
kierownik zespołu ds. energetyki i nieruchomości
wojciech.andrzejewski@biuletyn.piszcz.pl

budownictwo i nieruchomości

Wojciech Andrzejewski

wspólnik
radca prawny
kierownik zespołu ds. energetyki i nieruchomości
wojciech.andrzejewski@biuletyn.piszcz.pl

dane osobowe

Monika Bogdał

Monika Bogdał

radca prawny
kierownik zespołu nowych technologii
monika.bogdal@biuletyn.piszcz.pl

koronawirus

Marcin Piszcz

wspólnik zarządzający
radca prawny
marcin.piszcz@biuletyn.piszcz.pl

nowe technologie

Monika Bogdał

Monika Bogdał

radca prawny
kierownik zespołu nowych technologii
monika.bogdal@biuletyn.piszcz.pl

ochrona konkurencji i konsumentów

prawo autorskie

Monika Bogdał

Monika Bogdał

radca prawny
kierownik zespołu nowych technologii
monika.bogdal@biuletyn.piszcz.pl

prawo energetyczne

Wojciech Andrzejewski

wspólnik
radca prawny
kierownik zespołu ds. energetyki i nieruchomości
wojciech.andrzejewski@biuletyn.piszcz.pl

Prawo Podatkowe

Anna Szkudlarek

radca prawny
doradca podatkowy
anna.szkudlarek@biuletyn.piszcz.pl

Prawo Pracy

prawo spółek

Nastazja Lisek

radca prawny
kierownik zespołu ds. korporacyjnych
nastazja.lisek@biuletyn.piszcz.pl tel. +48 61 859 44 44

prawo umów

Edyta Hajtka-Komorowska

wspólnik
radca prawny
kierownik zespołu procesowego
edyta.hajtka@biuletyn.piszcz.pl

restrukturyzacja i upadłość

sektor publiczny

Piotr Liberski

Piotr Liberski

wspólnik zarządzający
radca prawny
piotr.liberski@biuletyn.piszcz.pl

spory sądowe

Edyta Hajtka-Komorowska

wspólnik
radca prawny
kierownik zespołu procesowego
edyta.hajtka@biuletyn.piszcz.pl

sukcesja i spadki

Nastazja Lisek

radca prawny
kierownik zespołu ds. korporacyjnych
nastazja.lisek@biuletyn.piszcz.pl tel. +48 61 859 44 44

transport

Marcin Piszcz

wspólnik zarządzający
radca prawny
marcin.piszcz@biuletyn.piszcz.pl

ul. Towarowa 35, Budynek Delta, 61-896 Poznań, e-mail: redakcja@piszcz.pl
tel. +48 (61) 859 44 44, faks: +48 (61) 859 44 40, http://www.piszcz.pl